Historia Krynicy Zdrój związana jest przede wszystkim z leczniczymi właściwościami wód źródlanych. Początki turystycznego rozwoju tej przepięknej, małopolskiej miejscowości miały miejsce na przełomie XVIIII i XIX wieku. Obecnie do Krynicy turyści przyjeżdżają nie tylko jako do uzdrowiska, choć miejsce wciąż stanowi ciekawą ofertę dla osób zmagających się z chorobami układu trawiennego, moczowego, krążenia czy przemiany materii. Do dyspozycji pozostaje także 7 pijalni i rozlewni wód leczniczych.

Zimą Krynica przyciąga wszystkich fanów sportów zimowych, którzy szukają alternatywy dla kurortowego zgiełku. Do naszych obiektów w sezonie narciarskim przybywają głównie rodziny z dziećmi. Infrastruktura obiektów Forum Invest w Krynicy zachęca do przyjazdu osoby starsze, które często decydują się na skorzystanie z oferty rehabilitacyjnej. Nasi Goście cenią sobie lokalizacje ośrodków – spacer, wyjazd na stok, tor saneczkowy czy zakupy nie stanowią czasochłonnego wyzwania logistycznego.

Prowadzone przez nas ośrodki wczasowe zapewniają domową atmosferę, w których można poczuć prawdziwą, uzdrowiskową magię Krynicy sprzed lat. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą noclegową i rehabilitacyjną.

OŚRODKI

POKOJE

MIEJSCA NOCLEGOWE

Nasze ośrodki

SOPLICOWO

Sprawdź szczegóły

STELLA

Sprawdź szczegóły

ZDROWIE

Sprawdź szczegóły

Kontakt
Krynica Zdrój

Pensjonat SOPLICOWO

ul. Pułaskiego 17
33-380 Krynica

Recepcja czynna:
7:00 - 20:00

Kontakt
Międzyzdroje

Dom Wczasowy POSEJDON

ul. Promenada Gwiazd 4
72-500 Międzyzdroje

Recepcja czynna:
7:00 - 20:00